26.kolo: SOKOL DŘEVČICE - SOKOL ŠKVOREC „A“ 5:0 ( 1:0 )

Tagy: Muži A

K poslednímu mistrovskému utkání tohoto soutěžního ročníku jsme zajeli do Dřevčic. Od úvodu utkání měli domácí navrch a naši hráči se soustředili více na důkladnou defenzívu a spoléhali na rychlé protiútoky. V základní sestavě nastoupilo hned několik nováčků v dresu I.A mužstva a nutno podotknout, že ze sebe vydali všechny své síly a ani za svůj výkon se nemusí stydět. V 18. minutě jsme poprvé zahrozili, když tvrdou střelou z přímého kopu prověřil domácího gólmana Jarda Berta. Soupeř odpověděl o několik chvilek později, ale Martin Trnka v naší brance střelu z hranice velkého vápna kryl. Ve 28. minutě centroval z levé strany Honza Březina a hlavička Miloše Bradáče jen těsně minula pravou tyč branky domácích. Ve 33. minutě při nás stálo štěstí. Nepovedený odkop Jardy Votavy skončil na našem břevně. Ve 39. minutě jsme už inkasovali. Do druhé půle jsme nastupovali se stejnými taktickými pokyny jako do poločasu prvního. Ovšem naše plány pokazilo vyloučení Pepy Votavy. V 55. minutě jsme inkasovali podruhé a od této chvíle domácí na hrací ploše dominovali. V 67. minutě jsme po střele z hranice velkého vápna obdrželi třetí branku. Domácí nás zatlačili a každý jejich centr byl pro nás hrozbou. Do konce zápasu jsme inkasovali ještě dvakrát. Konečné resumé tak zní 5:0 pro domácí.


Termín utkání: sobota 17. června 2006
Rozhodčí: Borský Milan
Červené karty: Votava Josef
Střídání: Nedbal Ladislav *)
Sestava:
Trnka Martin
Votava Jaroslav
Dvořák PetrPikner MartinDouděra Roman
Sommer JakubNěmeček Ladislav (c)Votava JosefBřezina Jan
Bradáč Miloš *)Berta Jaroslav