1.kolo: TJ SOKOL ŠKVOREC - TJ KUNICE 1:4 (1:1)

Tagy: Stará garda

Garda nastoupila k prvnímu zápasu doma proti Kunicím. Sešli jsme se v dobré sestavě a naše hra byla první poločas mnohem lepší než soupeřova. To se projevilo i v první brance, kterou jsme vstřelili právě my. Ve 20. minutě nádherně uvolnil Luboš Rak, nováček v našem týmu, Jirku Piknera a ten krásným obloučkem přehodil gólmana hostů. Vedli jsme tedy 1:0 a vypadalo to dobře. Poté měl velkou šanci Jarda Dvořák, po nádherném centru od Josefa Pelcla, ale hlavou jen těsně minul branku soupeře. Hráli jsme dobře a tak, ale i soupeř hrál výborně. V obrovských, takřka 100%, šancích se do konce prvního poločasu ocitli Patrik Martínek, Martin Kočka a Jarda Votava, ale ani jednomu štěstí nepřálo. Naopak podle pravidla "nedáš-dostaneš" se v závěru poločasu, po naší chybě, radovali hosté a srovnali do šaten na 1:1. Musím podotknout, že nás první poločas několika skvělými zákroky podržel Martin Douda. Věřili jsme, že Kunice konečně na domácím hřišti porazíme a s tím jsme šli do druhého poločasu. Ale soupeř hrál úplně jiný druhý poločas a my dělali chyby. Ty Kunice třikrát potrestaly a i přesto, že jsme i druhý poločas měli několik dobrých příležitostí ke skórování, už se nám branku vsítit nepodařilo. A tak ukazovala časomíra na po závěrečném hvizdu skóre 1:4. Všem hráčům velký dík.

Branky: Pikner Jiří
Střídání: hokejové: Kliment Vladimír, Kliment Vojtěch, Martínek Patrik