3.kolo: Louňovice - SOKOL ŠKVOREC 5:0 (3:0)

Tagy: Dorost

Ve třetím utkání sme zavítali na půdu do Lounovic.Začátek utkání patřil jednoznačně našim borcům.Hned v 1. minutě běžel sám na golmana domácích Aleš Sirotek ale branku minul.Ve druhé minutě stejná akce jako přes kopírák akorát v podání Martina bělocha ale i on branku minul.Domácí sme nepouštěli za půlku a stále je tlačili.V 15. minutě zahrával Milan Krejčík trestný kop,který kopl velmi dobře ale jen do prostřed branky kde stál připravený golman domácích který míč vyboxoval na rohový kop.Z rohového kopu se míč dostal na kopačky Ondry Nováka který vyslal svůj projektil na branku domácích ale golman byl opět připraven.Jak se říká ,,nedáš dostaneš´´.Ve 27. minutě domácí zahrávali trestný kop.Hráš domácích nacentroval míč do naší šestnáctky a nikým nehlídaný útočník domácích načnul skore zápasu.Prohrávali sme tedy 1:0.Ve 34. minutě po naší hrubé chybě kdy záložník domácích dostal na půlce hřiště míč prošel prřes PĚT našich hráčů a překonal našeho golmana.Do poločasu domácí vstřelili ještě jednu branku a do kabin se šlo teda za stavu 3:0 pro domácí.Do druhého poločasu sme vkročili velmi dobře.Vytvořili sme si šanci když Aleš Sirotek nacentroval z pravé strany míč,který před hranicí šestnáctky tečoval obránce domácích.Míč tak změnil směr a odrazil se id břevna na malé vápno kde byl Martin Běloch na kterého zývala prázdná branka.Ale bohužel,Martinovi střela nesedla a branku minul.V 68. minutě opět hráč domácích prošel přes několik našich hráčů vystřelil na hranici šestnáctky a překonal našeho golmana.Stav byl tedy 4:0 pro domácí.V 74. minutě sme zahrávali trestný kop.Milan Krejčík nacentroval míč na zadní tyč kde byl David Přibyl ale jeho střela neměla razanci a tak ji golman v klidu chytil.Ke konci utkání domácí zahrávali rohový kop,který záložník stočil na naší přední tyč kde stál náš jinak nechybný stoper Honza Přibyl který bohužel promáchl a míč zapadl do naší branky.Utkání skončilo 5:0 pro domácí.

Termín utkání: neděle 5. září 2010
Rozhodčí: Čoudek Jiří