26.kolo: JISKRA KOJETICE - SOKOL ŠKVOREC „A“ 6:2 ( 3:1 )

V posledním kole celé sezóny jsme zavítali do Kojetic. Utkání jsme začali pasivně a to se nám postupem času vymstilo. V 19. minutě zahrál domácí útočník teatrální pád v našem velkém čtverci a sudí ochotně odpískal pokutový kop. Soupeř proměnil 1:0. O sedm minut později se nechal zbytečně vyloučit Jarda Votava. Nepovedenou první půlhodinku završil Láďa Němeček, který nesmyslně fauloval v pokutovém území a daroval tak domácím druhou penaltu. Domácí opět nezaváhali 2:0. Teprve po této brance jsme se začali věnovat více hře. Dobře jsme napadali a nutili rozehrávku domácích k chybám. Ve 37. minutě rozehrál Pepa Votava přímý kop přímo na kopačky Petra Němečka a ten si se zakončením nedělal velkou hlavu a snížil na 2:1. Těsně před přestávkou jsme po rohovém kopu a následném závaru inkasovali potřetí. Do druhé půle stanovil trenér taktiku, hrát vzadu na riziko, na tři obránce. Snažili jsme se s výsledkem něco udělat, ale proti výborně hrajícím domácím to bylo těžké. Snažili jsme se dobře bránit a vyrážet do rychlých brejků. V 56. minutě domácí zvýšili na 4:1. Ovšem my jsme v zápětí kontrovali. Pohlednou rychlou akci z vlastní poloviny započal Kuba Klicpera který přistrčil navrátilci Radku Pecháčkovi. Ten obešel jednoho obránce posunul míč do prava na Michala Košťála, který načasovanou přihrávkou našel Láďu Němečka, který sám před gólmanem nezaváhal 4:2. Chvilku to vypadalo, že bychom se mohli ještě pokusit o nemožné, ale jen do 72. minuty kdy jsme inkasovali popáté. Poslední šestou branku jsme obdrželi po samostatném úniku domácího útočníka. Poslední utkání v sezóně se nám tedy nevydařilo. Hlavními důvody byla nedisciplinovanost a zbytečné fauly. Na druhou stranu jsme spokojeni, jelikož jsme cíl, který jsme si stanovili před jarní částí sezóny a to jest zachránit se ve III. třídě.

Termín utkání: sobota 16. června 2007
Rozhodčí: Činovský Jiří
Branky: Němeček Petr , Němeček Ladislav
Červené karty: Votava Jaroslav
Střídání: Kliment Vojtěch *) , Pecháček Radek **) , Bradáč Miloš ***) , Kučeva Robert