4.kolo: TJ SOKOL ŠKVOREC - SK KŘENICE 4:1 (2:0)

V dalším kole jsme doma přivítali mužstvo z Křenice. Do zápasu nemohl nastoupit zraněný Jindra Urban, opora střední řady. První minuty utkání se odehrávali v rozvážném duchu. V první nebezpečné situaci se ocitl Roman Štěrba, ale branku hlavou minul. O pět minut si tentýž hráč již počínal o poznání lépe. Po kombinaci ze středu hřiště se otočil na vápně a uklidil balón za záda gólmana hostů - 1:0. Branka nás měla uklidnit, ale nebylo tomu tak. Útočili jsme do soustředěné obrany, ale stále se ne a ne prosadit. Naše centry nenacházely adresáta a po zemi jsme zaostávali za hostujícími hráči v rychlosti. Neběhali jsme. Ve dvacáté minutě si naběhl na přihrávku od Pepy Votavy Jirka Pikner, byl faulován a kopala se penalta. Tu bezpečně proměnil Petr Němeček - 2:0. Hosté se blýskli několika zajímavými útočnými snaženími po levé straně, kde měli více prostoru, ale obrana zvládla obě situace skvěle. Měli jsme několik výborných příležitostí, ale branka již nepadla. V prvním poločase jsme nehráli vůbec dobře, přizpůsobili jsme se nakopávané hře soupeře a neprosadili se více. Druhý poločas už byl herně o něco lepší, ale rozhodně ne ideální. Krušné chvíle nám hosté přichystali po snížení na 2:1, kdy se přímo z rohu trefil hostující kapitán. V tu chvíli se nám na kopačky přilepila mírná nervozita. Ve velké šanci byl potom Roman Štěrba, který sám na brankáře netrefil branku. Bohužel jsme byli často velmi sobečtí v zakončení a nepřihráli jsme si před prázdnou branku. V šedesáté minutě nás uklidnila branka Luboše Račáka, který se dobře zorientoval v šestnáctce hostů a nemilosrdně skóroval - 3:1. Ještě se nám podařilo vstřelit další branku Alešem Sirotkem na konečných 4:1, ale náš výkon moc přesvědčivý nebyl. Sice jsme hráli především na jednu branku, ale rozhodně jsme nebojovali a nebyli tak důrazní, jak by si trenér i diváci přáli. Do příštího zápasu se musíme zlepšit.

Branky: Štěrba Roman. Němeček Petr, Račák Luboš, Sirotek Aleš
Střídání: *Votava Jaroslav, **Račák Luboš, ***Urban Tomáš