2.kolo : SOKOL ŠKVOREC - SENOHRABY 2:5 (1:4)

Tagy: Dorost

Ve druhém kole sme doma přivítali tým ze Senohrab.Utkání sme nezačli vůbec dobře.Hned v první minutě utkání soupeř skoroval,když naše záloha udělal místo záložníku hostí který vystřelil z hranice vápna a jeho střela neštastně skočila před naším golmanem a zapadla do branky.Hosté tedy vedli 1:0.Branka kterou sme inkasovali jako by nás srazila do kolen.Přestali sme úplně hrát a hosté hráli dvacet minut na naší polovině.Nápor hostí naše obrana nevydržela a tak sme inkasovali podruhé,když hosté zahrávali rohový kop který propadl na malé vápno a kdo ho nikdo z našich hráčů nedokázal odkopnout a tak ho útočník hostí uklidil do naší branky a zvýšil na 2:0 pro hosty.Ve 27. minutě zatáhl míč po pravé straně Martin Běloch,vrátil míč na vápno kde stál Milan Krejčík a svou střelou k tyči snížil na 2:1.Do poločasu nám soupeř vstřelil ještě jednu branku a do šaten se šlo za stavu 3:1 pro hosty.Druhý poločas sme začli lépe než první.Vytvořili sme si několik slibných šancí ale jak už to u nás bývá zvykem tak sme je nedokázali proměnit.V 58. minutě soupeř zahrával rohový kop a nikým nehlídaný hráč hostí zvýšil hlavou na 4:1 pro hosty.Naši borci makali a vydávali ze sebe maximum.A to nám přineslo branku,když David Přibyl centroval míč do vápna kde byl Aleš Sirotek který si míč zpracoval a přehodil golmana hostí.Snížily sme tedy na 4:2.Do konce utkání nám soupeř bohužel vstřelil ještě jednu branku .Utkání tedy skončilo 5?2 pro hosty.

Termín utkání: neděle 29. srpna 2010
Rozhodčí: Ženatý Jaroslav
Branky: Milan Krejčík,Aleš Sirotek
Střídání: Stehlík Tomáš -> Přibyl Jan,Netrefa Tomáš -> Běloch Martin,Klír Lukáš -> Kapr Jan