15.kolo : SOKOL ŠKVOREC - METEOR STŘÍBRNÁ SKALICE 0:16 ( 0:3 )

Tagy: Žáci

V prvním domácím zápase jarní části jsme přivítali tým ze Stříbrné Skalice. Tento tým je velice kvalitní a našim žákům na podzim nadělil 24 branek. Od prvních minut utkání bylo jasné, že náš tým bude pouze bránit a snažit se, aby dostal co nejméně branek. Do 15. minuty se dařilo udržet stav bez branek. Škvorec zodpovědně bránil, záloha se poctivě vracela. Bohužel v 15. min. byl nařízený trestný kop, který soupeř bez problému proměnil. Stav 0:1. Druhá branka padla zhruba o 2 minuty později ze hry, kdy soupeř dobře překombinoval naši obranu a bez problému skóroval. Stav 0:2. Do poločasu hosté skórovali ještě 3x. Skóre se tedy upravilo na 0:5. Škvorečtí žáčci se snažili, co mohli, ale věková a hlavně výšková převaha byla na hřišti znatelná. Celý poločas se hrálo na naší polovině a bylo jenom štěstí, že se skóre zastavilo na přijatelných 0:5. Do druhého poločasu se šlo s cílem nedostat příliš branek. Bohužel se to nepovedlo, neboť síly našich fotbalistů docházely a soupeř toho využíval. Naše záloha fyzicky odpadla a obrana nestíhala útočné akce, kdy hosté přecházeli i v přesile 4 na 1. Do konce utkání soupeř ještě přidal 11 branek. Škvorec se přesto nevzdal a snažil se přidat alespoň jednu čestnou branku. Málem se tak stalo, když si kapitán Dominik Dušek vzal míč a prokličkoval středem hřiště, ale tato akce nakonec byla zastavena dobře bránící obranou hostů. Více se toho již neodehrálo a tak utkání skončilo 0:16 pro hosty ze Stříbrné Skalice. Nutno podotknout, že soupeř byl opravdu velice kvalitním týmem. Pár slov trenéra Jakuba Weidla: "Kluci se od zápasu k zápasu  snaží čím dál tím více. Již dnes mohu říct, že náš další zápas bude o něčem jiném a se soupeřem z Měšic odehrajeme slušný zápas. Za první poločas kluky chválím, ale za ten druhý bohužel nemohu."Střídání: Pecka Vojtěch, Montya Daniel
Sestava:
Sirotek Tomáš
Bulka JakubOulík JakubDušek Dominik (c)Karásek Jiří
Jonas Vojtěch McDonald CameronPavlíček MarekKořínek Adam
Kutílek Kevin